Твой путеводитель в мире информации

 


ОМКФ-2017: 17 травня виходить у прокат альманах ОМКФ: Найкраще коротко

17 травня в кінотеатрах України стартує показ кіноальманаху “ОМКФ: Найкраще коротко”. Ініціатори прокату – Одеський міжнародний кінофестиваль та об’єднання молодих кінематографістів «Сучасне Українське Кіно».

«Однією з місій Одеського міжнародного кінофестивалю є відкриття нових імен в кіно, підтримка молодих кіномитців. Деякі з них вже знімають свої дебютні повні метри і ми віримо, що на них чекає велике майбутнє. Ми раді, що їх роботи побачить ще більша кількість глядачів з України», –  каже генеральний продюсер ОМКФ Юлiя Сінькевич.

Альманах налічує 4 короткометражні стрічки: “Віддалік” режисера Катерини Горностай (нагорода за Найкращу акторську роботу Національної конкурсної програми 6-го ОМКФ), “Чоловіча робота” режисера Марини Степанської (Золотий Дюк за Найкращий український короткометражний фільм 6-го ОМКФ), “У Манчестері йшов дощ” режисерів Валерії Кальченко та Антоніо Лукіча (Золотий Дюк за Найкращий український короткометражний фільм 7-го ОМКФ), “Цвях” режисера Філіпа Сотниченка (Золотий Дюк за Найкращий український короткометражний фільм 7-го ОМКФ).

«Короткометражне кіно - це дуже крута форма для спілкування з глядачами, адже за сеанс аудиторія може познайомитися з декількома режисерськими висловлюваннями та відкрити для себе різні історії. В Європі короткометражне кіно - це модно. Тож, давайте подивимось, яке воно в нас, українців?», – коментує співзасновниця СУК Валерія  Сочивець.

Фільми, що увійшли до альманаху “ОМКФ: Найкраще коротко”, є сумішшю жанрів від ретро-драми до ліричної комедії.

8-ий Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 14 до 22 липня. 

Cайт города Одессы Информационный портал Лимон По материалам: