Твой путеводитель в мире информации

 


Українська Кіноакадемія: прийом заявок триває до 19 березня

Залишилося 7 днів до завершення подачі заявок на членство в Українськії Кіноакадемії та участі у конкурсі Першої Національної Кінопремії. Подати заявку можна до 19 березня (включно) на офіційному сайті Української Кіноакадемії.
 
Членами Української Кіноакадемії можуть стати чинні кінопрофесіонали – режисери, продюсери, актори, сценаристи, художники-постановники, оператори та ін., а також діячи культури, які зробили великий внесок у розвиток національного кінематографа: дистриб'ютори, кінокритики, керівники міжнародних кінофестивалів та інші. Докладніше з умовами вступу до Кіноакадемії ви зможете ознайомитись на офіційному сайті Української Кіноакадемії.

До участі у конкурсі Першої Національної Кінопремії приймаються українські стрічки, прем’єри та прокат яких відбулися з 01 січня 2016 року до 31 грудня 2016 року. Заповнити заявку можна до 19 березня 2017 року (включно) на сайті. Члени Української Кіноакадемії обиратимуть кращі роботи українських кінематографістів у 13 номінаціях. Володаря Золотої Дзиґи за “Внесок у розвиток українського кіно” визначають експерти Національної спілки кінематографістів України. Усі переможці будуть оголошені під час урочистої церемонії вручення Першої Національної Кінопремії, що відбудеться 20 квітня 2017 року у Fairmont Grand Hotel Kyiv. 

Cайт города Одессы Информационный портал Лимон  По материалам: