Твой путеводитель в мире информации

 


Національна Кінопремія 2017: статуетка «Золота Дзиґа» вироблена за інноваційними технологіями

20 квітня відбудеться церемонія вручення нагород Першої Національної Кінопремії «Золота Дзиґа». Головний символ, статуетку «Золота Дзиґа», втілив в життя один з найвідоміших та найуспішніших митців України Назар Білик.
 
Статуетка символізує стрімкість, невпинний розвиток українського кінематографа та є відсилкою до форми кадру кіноплівки. Назва статуетки також нагадує про творчий спадок видатного кінематографіста, одного з засновників жанру документального кіно, чиє ім’я нерозривно пов’язане із Україною, - Дзиґи Вертова. «Золота Дзиґа» виробляється за інноваційною технологією. З самого початку її деталі друкуються на 3D-принтері. Другий етап виробництва включає в себе збірку та нарощування міді на статуетку. Під час третього етапу символ покривають золотом, полірують та встановлюють на кам’яний постамент. Процес виробництва кожної статуетки займає близько двох діб.
 
«Ми сучасна організація, яка об’єднує кінопрофесіоналів, посилено працює над розвитком національного кінематографа. Ми ретельно працюємо над підготовкою першої церемонії, саме тому було прийняте рішення про виробництво нашої статуетки за найновітнішими технологіями з використанням 3D-друку», – каже ініціатор створення Української Кіноакадемії та проведення Першої Національної Кінопремії, Голова Наглядової Ради Української Кіноакадемії, Президент Одеського міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко.

Cайт города Одессы Информационный портал Лимон По материалам: