Твой путеводитель в мире информации

 


В столичному парку працевлаштовували дітей

В столичному парку ім. Т.Г.Шевченка, 29 квітня, стартував національний проект «Місто професій». Саме це стало причиною такого масового «працевлаштування» дітей та підлітків.

В 2016 році проект був реалізований в 25 містах України. Загальна кількість дітей, що стали учасниками -  335  844 осіб віком від 2 до 18 років  та понад  250 000 дорослих.
 
Механіка проекту: в парковій зоні розгортається імпровізоване містечко. При вході  кожна дитина отримує паспорт та має  можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер - класу від фахівців своїх галузей, а це представники надзвичайно значущих, в сучасних умовах, для країни професій. Таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, інспектор ДАЇ, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник тощо.
 
Сумлінні «працівники» отримають заробітну плату, витратити яку можливо  в крамниці солодощів та подарунків. Мета проведення такого заходунадати можливість кожній дитині спробувати себе в усіх представлених професіях. Профорієнтаційна спрямованість заходу у вигляді гри надає можливість отриматимаксимальний ефект задля розуміння дітей значущості тієї чи іншої професії.
 
Як свідчить статистика 52%  що закінчують ВНЗ не працюють за спеціальністю.  Оргкомітет «Місто професій»  сподівається змінити вектор вибору професії.

Наша мета – на основі профорієнтації показати дітям можливості дорослого світу. Щоб кожен міг обрати професію як реалізацію власного потенціалу. Кожен, хто робить свою роботу із задоволенням, робить її якісно. І як результат – якісний інтелектуальний і виробничий продукт та покращення рівня життя в цілому.  Тому,  основана наша мета – формування нації свідомого вибору.

Серед гостей заходу міністр охорони здоров’я  - пані Уляна Супрун.
 
Ми глибоко переконані, що подібні проекти мають реалізуватись за підтримки та ініціативи перших осіб Держави, адже саме це формує правильне відношення до країни  в цілому підростаючого покоління.

Ініціатором та організатором заходу виступає Міжнародний діловий журнал «Community» в особі керівника Тетяни Люльки.
 
Додаткова інформація за тел.: Тетяна Супрун 050 086 71 70
 
Cайт города Одессы Информационный портал Лимон   


По материалам: